Eczaneler İçin Pos Rulosu 56 mmx12 metre 840 Adet

  • 4.712,40TL

Ürün Kodu : 111-56-12-1
Kargo : Ücretsiz Kargo
Bilgi : Tse Belgeli
Yorum Sayısı : 0 yorum
garanti

Eczaneler İçin Pos Rulosu 56 mmx12 metre 840 lı Koli

Pos rulolarımızın tümü metraj garantilidir. Piyasada satılan ürünlerin bir çoğunda silik yazdırma ve metraj eksikliği sorunu bulunmaktadır.

Satışını yaptığımız pos ruloları tse belgelidir.

Bu ürünün uyumlu olduğu cihazlar;

Beko Rulosu : Beko 100tr Rulosu, Beko 101 Tr Rulosu, Beko 200 Tr Rulosu, Beko Yeni̇ Nesi̇l Rulosu, Beko 300tr Rulosu, Beko 220 Tr Rulosu

Farex Rulosu : Farex Fr-8300 Rulosu

Hugi̇n Rulosu : Yeni Nesil Vx675 Hugin Rulosu, Yeni Nesil Ft202 Hugin Rulosu

Ingenico Rulosu : Ingenico Iwe280 Rulosu, Ipp300 Rulosu, Ipp200 Rulosu

İnter Rulosu : İnpos M120 Yeni Nesil Rulosu

Oli̇vetti̇ Rulosu : Oli̇vetti̇ Pbt900 Rulosu

Pi̇di̇on Rulosu : Pidion Mt360e Rulosu, Mikrosaray D100

Profi̇lo Rulosu : Yeni̇ Nesi̇l Vx 680-e1 Profilo Rulosu, Profi̇lo Vx 680-e1 Verifone Rulosu

Vera Delta Rulosu : Vera 360 Yazarkasa Rulosu

Veri̇fone Rulosu : Profilo Verifone Vx 680-e1 Rulosu

Yazar Kasalar : Beko Rulosu, Oli̇vetti̇ Rulosu, Profi̇lo Rulosu, Hugi̇n Rulosu, İnter Rulosu, Vectron Rulosu, Ingenico Rulosu, Veri̇fone Rulosu, Pi̇di̇on Rulosu, Forex Rulosu

Yeni̇ Nesi̇l Yazar Kasa Rulosu : Hugin Ft202 Rulosu, Hugin Vx675 Rulosu, Ingenico Iwe280 Rulosu, Ingenico İde280 Rulosu, Beko 220 Tr Rulosu, Beko 300tr Rulosu, X Yazarkasa, Profilo Verifone Vx 680-e1 Rulosu, Farex Fr-8300 Rulosu, Olivetti Pbt900 Rulosu, Pidion Mt360e Rulosu, İnter M120 Rulosu, Vera 360 Yazarkasa Rulosu, Telestar Tls-8100 Rulosu, 


  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Eczaneler İçin Pos Rulosu 56 mmx12 metre 840 Adet Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Eczane çantalarımızı direk üreticiden satışa sunduğumuz için ecza depolarına göre bez çanta fiyatlarımız oldukça uygundur.

Elbette, ürünlerimizin malzeme ve üretim kalitesine oldukça önem veriyoruz. Müşteri memnuniyeti için eczane bez çanta ürünlerimiz değişim ve iade garantilidir..

Memnuniyetle yaparız. Müşteri temsilcimize ulaşıp isteklerinzi aktarmanız durumunda diledğiniz renk ve baskı kullanılarak bez çanta siparişiniz hazırlanacaktır.

Özel tasarım bez çanta sipariş adediniz az olursa klişe masrfı alıcı müşterimize aittir. Sipariş adediniz yüksek olursa klişe bedeli firmamızca karşılanmaktadır.

Hayır. Eczane poşetlerimizin üretimi esnasında orijinal hammadde kullanılmaktadır. Geri dönüşüm malzeme ve kalsit kullanılmamaktadır. Bu yüzden iyasada bugüne kadar kullandığınız eczane poşetlerinin çoğundan daha kaliteli ve dayanıklı eczne poşetlerine sahibiz.

Poşet üretimi esnasında geri dönüşüm malzeme kullanmadığımız için kötü koku durumu ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Hayır, eczane poşetlerimiz çok kolay açılmaktadır. Üretim ve malzeme kalitesi ve ürün üzerindeki hava gözenekleri sayesinde ürünler birbirine yapışmadan kolayca açlıyor.

Bazı eczane poşetleri daha kullanmadan açarken bile kopup yırtılabiliyor. Orijinal hammadde kullanarak hazırlandığı için ürünlerimizin dayanıklılığı yüksektir. Yırtılma ve kopma yaşamazsınız.

Pos rulolarımızı metre uzunlukları nettir. Fire yoktur. Tam, eksiksiz metrajdır. Faturalıdır. Alacağınız ucuz piyasa ürünlerinde metraj eksikliği yaşama ihtimaliniz yüksektir. Firmamız pos rulolarında metraj garantisi veriyor.

Hayır. Pos rulolarımız kaliteli kağıt ile üretilmektedir. Silik yazdırma veya yazdırmama durumu yaşamazsnız. Diğer satıcılardan alacağınız ucuz ürünlerde çin kağıdı kullanıldığı için silik yazdırma veya yazdırmama durumu yaşama ihtimaliniz bulunuyor.

İlaç tarif etiketleri, sarı etiket ürünlerimizde çin kağıdı kullanılmamaktadır. İlaç tarif etiketleri, sarı etiket ürünlerimiz yazıcınıza zarar vermez.

Etiketler: Eczaneler İçin Pos Rulosu