• Eczane Poşeti El Geçme 22x33 Küçük Boy 1 Box 6000 Adet

Eczane Poşeti El Geçme 22x33 Küçük Boy 1 Box 6000 Adet

  • 2.607,00TL

Ürün Kodu : 111-el-gecme-22x33-6000
Kargo : Ücretsiz Kargo
Yorum Sayısı : 0 yorum
garanti

Eczane Poşeti El Geçme 22x33 Küçük Boy 1 Box 6000 Adet 

200 lü 30 paket, toplamda 6000 adet poşet içermektedir.

Orijinal hammaddeden üretildiğinden dolayı dayanıklılık konusunda başarılı bir üründür.

Poşetler bir birinden kolaylıkla ayrılır, sizi uğraştırmaz.  

Mat ve kötü kokulu değildir.

Poşet ürünlerimizi kullandıktan sonra diğer satıcıların geri dönüşümden elde edilen ürünlerini kullanmak istemeyeceğinizi düşünüyoruz.

Hastalarınızın ilaçları için kullanabileceğiniz küçük boy el geçme eczane poşetimizdir.


  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Eczane Poşeti El Geçme 22x33 Küçük Boy 1 Box 6000 Adet Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Eczane çantalarımızı direk üreticiden satışa sunduğumuz için ecza depolarına göre bez çanta fiyatlarımız oldukça uygundur.

Elbette, ürünlerimizin malzeme ve üretim kalitesine oldukça önem veriyoruz. Müşteri memnuniyeti için eczane bez çanta ürünlerimiz değişim ve iade garantilidir..

Memnuniyetle yaparız. Müşteri temsilcimize ulaşıp isteklerinzi aktarmanız durumunda diledğiniz renk ve baskı kullanılarak bez çanta siparişiniz hazırlanacaktır.

Özel tasarım bez çanta sipariş adediniz az olursa klişe masrfı alıcı müşterimize aittir. Sipariş adediniz yüksek olursa klişe bedeli firmamızca karşılanmaktadır.

Hayır. Eczane poşetlerimizin üretimi esnasında orijinal hammadde kullanılmaktadır. Geri dönüşüm malzeme ve kalsit kullanılmamaktadır. Bu yüzden iyasada bugüne kadar kullandığınız eczane poşetlerinin çoğundan daha kaliteli ve dayanıklı eczne poşetlerine sahibiz.

Poşet üretimi esnasında geri dönüşüm malzeme kullanmadığımız için kötü koku durumu ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Hayır, eczane poşetlerimiz çok kolay açılmaktadır. Üretim ve malzeme kalitesi ve ürün üzerindeki hava gözenekleri sayesinde ürünler birbirine yapışmadan kolayca açlıyor.

Bazı eczane poşetleri daha kullanmadan açarken bile kopup yırtılabiliyor. Orijinal hammadde kullanarak hazırlandığı için ürünlerimizin dayanıklılığı yüksektir. Yırtılma ve kopma yaşamazsınız.

Pos rulolarımızı metre uzunlukları nettir. Fire yoktur. Tam, eksiksiz metrajdır. Faturalıdır. Alacağınız ucuz piyasa ürünlerinde metraj eksikliği yaşama ihtimaliniz yüksektir. Firmamız pos rulolarında metraj garantisi veriyor.

Hayır. Pos rulolarımız kaliteli kağıt ile üretilmektedir. Silik yazdırma veya yazdırmama durumu yaşamazsnız. Diğer satıcılardan alacağınız ucuz ürünlerde çin kağıdı kullanıldığı için silik yazdırma veya yazdırmama durumu yaşama ihtimaliniz bulunuyor.

İlaç tarif etiketleri, sarı etiket ürünlerimizde çin kağıdı kullanılmamaktadır. İlaç tarif etiketleri, sarı etiket ürünlerimiz yazıcınıza zarar vermez.

Etiketler: eczane poşeti, el geçme poşet