1000 Adet Eczane Çantası Hasır Desen Kulplu Büyük Bez Çanta 30x37

  • 3.190,00TL

Ürün Kodu : 111-hasir-kulplu-1000
Kargo : Ücretsiz Kargo
Yorum Sayısı : 0 yorum
garanti

Eczane Çantası Hasır Desen Kulplu Büyük Bez Çanta 30x37 1000 li Paket

Ürün karma renk gönderilmektedir.

1000 li box

Şeffaf çuval içerisinde 10 paket 100 lü ürün, toplam 1000 bez çanta içerir.

Ölçüsü 30 cm x 37 cm 

Kumaş ve baskı kalitesi piyasa ürünlerine göre daha iyidir.

Kopma, yırtılma yapmaz. 

Bu bez çanta modelimiz körüksüzdür.

Otc ürün alan müşterileriniz, raporlu hastalarınız için oldukça şık ve kullanışlıdır.

Düzenli bez çanta tüketen müşterilerimizin cirosunu artış yönünde olumlu etkilemektedir.

Ecza depolarındaki bez eczane çantası ürünlerine göre daha hesaplı olmasına rağmen düşük kalite değildir.

Renk
Karma Karma Renk
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

1000 Adet Eczane Çantası Hasır Desen Kulplu Büyük Bez Çanta 30x37 Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Eczane çantalarımızı direk üreticiden satışa sunduğumuz için ecza depolarına göre bez çanta fiyatlarımız oldukça uygundur.

Elbette, ürünlerimizin malzeme ve üretim kalitesine oldukça önem veriyoruz. Müşteri memnuniyeti için eczane bez çanta ürünlerimiz değişim ve iade garantilidir..

Memnuniyetle yaparız. Müşteri temsilcimize ulaşıp isteklerinzi aktarmanız durumunda diledğiniz renk ve baskı kullanılarak bez çanta siparişiniz hazırlanacaktır.

Özel tasarım bez çanta sipariş adediniz az olursa klişe masrfı alıcı müşterimize aittir. Sipariş adediniz yüksek olursa klişe bedeli firmamızca karşılanmaktadır.

Hayır. Eczane poşetlerimizin üretimi esnasında orijinal hammadde kullanılmaktadır. Geri dönüşüm malzeme ve kalsit kullanılmamaktadır. Bu yüzden iyasada bugüne kadar kullandığınız eczane poşetlerinin çoğundan daha kaliteli ve dayanıklı eczne poşetlerine sahibiz.

Poşet üretimi esnasında geri dönüşüm malzeme kullanmadığımız için kötü koku durumu ürünlerimizde yaşanmamaktadır.

Hayır, eczane poşetlerimiz çok kolay açılmaktadır. Üretim ve malzeme kalitesi ve ürün üzerindeki hava gözenekleri sayesinde ürünler birbirine yapışmadan kolayca açlıyor.

Bazı eczane poşetleri daha kullanmadan açarken bile kopup yırtılabiliyor. Orijinal hammadde kullanarak hazırlandığı için ürünlerimizin dayanıklılığı yüksektir. Yırtılma ve kopma yaşamazsınız.

Pos rulolarımızı metre uzunlukları nettir. Fire yoktur. Tam, eksiksiz metrajdır. Faturalıdır. Alacağınız ucuz piyasa ürünlerinde metraj eksikliği yaşama ihtimaliniz yüksektir. Firmamız pos rulolarında metraj garantisi veriyor.

Hayır. Pos rulolarımız kaliteli kağıt ile üretilmektedir. Silik yazdırma veya yazdırmama durumu yaşamazsnız. Diğer satıcılardan alacağınız ucuz ürünlerde çin kağıdı kullanıldığı için silik yazdırma veya yazdırmama durumu yaşama ihtimaliniz bulunuyor.

İlaç tarif etiketleri, sarı etiket ürünlerimizde çin kağıdı kullanılmamaktadır. İlaç tarif etiketleri, sarı etiket ürünlerimiz yazıcınıza zarar vermez.

Etiketler: 1000 Adet Eczane Çantası Hasır Desen Kulplu Büyük Bez Çanta 30x37, 111-hasir-kulplu-1000, KULPLU KÖRÜKSÜZ BEZ ÇANTALAR